KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12156602
nr 1215 6602
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Utsikt mot Slussen, 1990, Signerad, 84/250. Motivet: 59x47 ca
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 5 november 2018
kl 20:21:22
1.500 kr
1.600 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén