KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15663034
nr 1566 3034
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 233/360. Bildmått: 35x53 cm, yttermått inklusive ram: 52x66 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 september 2023
kl 18:19:30
19/9 21:54:34
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén