KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13925231
nr 1392 5231
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Slussen. Signerad, numrerad 239/360, daterad -71. Motivet: 23x40, yttermått inklusive ram: 36x53 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 april 2021
kl 20:21:48
26/4 15:24:46
600 kr
26/4 19:24:34
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén