KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12432206

nr 1243 2206

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Slottet. Signerad, daterad 1971,14/360. Motivet: 24x40

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 25 mars 2019
kl 18:07:50

24/3 17:50:29 1      150 kr
25/3 11:38:15 2      Vinnande bud

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén