KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12113012

nr 1211 3012

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Skärgård, 15/360, signerad, -67. Motivet: 16x56

Utrop:

600 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 450 kr (per 12:31:53)
Uppdatera
Visning

fredag 19/10, lördag 20/10, söndag 21/10 och måndag 22/10

Auktionen
avslutas:

måndag 22 oktober kl 20:19:49

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 22 okt

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén