KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12113012

nr 1211 3012

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Skärgård, 15/360, signerad, -67. Motivet: 16x56

Utrop:

600 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 22 oktober 2018
kl 20:19:49

  • Tema
  • 22 okt

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén