KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13872048
nr 1387 2048
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, "Självporträtt". Signerad, numrerad 283/310, daterad 1976. Motivet: 20x19, yttermått inklusive ram: 40x32 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 mars 2021
kl 18:29:19
26/3 20:19:20
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén