KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14652193
nr 1465 2193
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 86/150, daterad 1961. Bildmått: 26x47, yttermått inklusive ram: 45x64 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 maj 2022
kl 18:16:57
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén