KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12432174

nr 1243 2174

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, daterad 77,84/360. Motivet: 34x55

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 25 mars 2019
kl 18:29:57

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén