KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12422026

nr 1242 2026

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, daterad 1984, Fregatt, 7/360. Motivet: 57x44

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:42:23

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén