KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12422026

nr 1242 2026

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, daterad 1984, Fregatt, 7/360. Motivet: 57x44

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:42:23

  • Tema
  • 18 mar

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén