KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14222011

nr 1422 2011

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, Signerad, daterad 76, Stockholmsmotiv. Bildmått: 30x76cm, yttermått inklusive ram: 43x89cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 27 september 2021
kl 18:44:19

  • Tema
  • 27 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén