KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15507525
nr 1550 7525
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, 2 st, Signerade, 1970-tal. Bildmått: 40x55 cm, yttermått inklusive ram: 52x66 cm
Kondition: missfärgningar, fuktskador
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 juli 2023
kl 19:35:38
100 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén
nr 1550 7525
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 150 kr |
måndag 3 juli 2023 |
Svenolov Ehrén