KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14088471
nr 1408 8471
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Sergels torg. Signerad, numrerad 311/360, daterad -71. Motivet: yttermått inklusive ram: 36x53
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 juli 2021
kl 20:34:18
19/7 11:26:56
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén