KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12422114

nr 1242 2114

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Sergels Torg, 6/360, Signerad, 1971. Motivet: 23x40

Utrop:

800 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 500 kr (per 16:34:10)
Uppdatera
Visning

fredag 15/3, lördag 16/3, söndag 17/3 och måndag 18/3

Auktionen
avslutas:

måndag 18 mars kl 19:51:45

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
9/3 22:54:21 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén