KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12422114

nr 1242 2114

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Sergels Torg, 6/360, Signerad, 1971. Motivet: 23x40

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:51:45

9/3 22:54:21 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 mar

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén