KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12198006
*
nr 1219 8006
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, 1976, PT, bladets mått: 50x65, löst blad
Svenolov Ehrén, född 1927 i Stockholm, död 2004, svensk målare, grafiker och tecknare.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 26 november 2018
kl 20:52:09
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/11 23:32:04
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Svenolov Ehrén
Svenolov Ehrén, född 1927 i Stockholm, död 2004, svensk målare, grafiker och tecknare.
Läs mer om Svenolov Ehrén
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik linoleumsnitt löst blad svenolov ehrén svensk grafik svensk grafiker svensk konst svensk konstnär svenska grafiker svenska konstnärer sverige träsnitt
-
5007 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:13
-
5009 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:15
-
5008 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:14
*
Svenolov Ehrén
Svenolov Ehrén, född 1927 i Stockholm, död 2004, svensk målare, grafiker och tecknare.
Läs mer om Svenolov Ehrén
nr 1219 8006
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, 1976, PT, bladets mått: 50x65, löst blad
Svenolov Ehrén, född 1927 i Stockholm, död 2004, svensk målare, grafiker och tecknare.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 26 november 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
24/11 23:32:04 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Svenolov Ehrén
Svenolov Ehrén, född 1927 i Stockholm, död 2004, svensk mÃ¥lare, grafiker och tecknare.Läs mer om Svenolov Ehrén
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik linoleumsnitt löst blad svenolov ehrén svensk grafik svensk grafiker svensk konst svensk konstnär svenska grafiker svenska konstnärer sverige träsnitt
-
5007 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:13 -
5009 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:15 -
5008 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:14