KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15763206
nr 1576 3206
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Norra Bantorget. Signerad, numrerad 28/100, daterad -63. Bildmått: 15x20 cm, yttermått inklusive ram: 30x35 cm
Kondition: missfärgningar
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 november 2023
kl 18:20:17
6/11 18:09:24
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén