KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12213068

nr 1221 3068

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, Motiv från Söder, Stockholm. Signerad, numrerad 322/360, daterad -76. Motivet: 69x62 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 3 december 2018
kl 18:47:39

2/12 21:33:06 1      500 kr
3/12 18:42:39 2      Vinnande bud

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén