KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12343305

nr 1234 3305

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Hustak, 275/310, signerad. 1976. Motivet: 21x14

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 11 februari 2019
kl 20:31:25

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén