KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12432129

nr 1243 2129

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Hästar och ryttare, 2/10. Signerad, -63. Motivet: 20x82

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 mars 2019
kl 19:15:54

24/3 18:32:49 1      Vinnande bud

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén