KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 9758136
nr 975 8136
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Stockholm, signerad 1971, 251/360, motivet: 23x40
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 24 augusti 2015
kl 19:04:54
600 kr
2.000 kr
1.000 kr
24 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén