KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12994131
nr 1299 4131
Sven Ljungberg
(1913-2010), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 254/360. Motivet: 22x30 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 januari 2020
kl 20:32:13
6/1 18:31:05
Sven Ljungberg
Läs mer om Sven Ljungberg