KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12691227
nr 1269 1227
Sven Ljungberg
(1913-2010), Sverige
Träsnitt, Rosor, ET, signerad. Motivet: 44x55 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 19 augusti 2019
kl 20:36:24
100 kr
150 kr
200 kr
Sven Ljungberg
Läs mer om Sven Ljungberg