KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12713081

nr 1271 3081

Sven Ljungberg

(1913-2010), Sverige

Träsnitt, Hötorgsskrapa. Signerad, numrerad 52/360. Motivet: 65x26 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 20:46:31

  • Tema
  • 26 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Sven Ljungberg

Läs mer om Sven Ljungberg