nr 1502 8124
Träsnitt
Segergren. Signerad, numrerad 138/160, glasmästeriarbetare. Bildmått: 19x14 cm, yttermått inklusive ram: 32x23
| Följerätt |
Ja |
| Utrop: |
500 kr |
| Såld: |
100 kr |
måndag 14 november 2022 kl 20:54:43
| Tid |
Kund |
Bud |
9/11 22:28:27