KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14897109

nr 1489 7109

Petter Zennström

(f. 1945), Sverige

Träsnitt, Signerad, daterad 87. Bildmått: 16x14 cm, yttermått inklusive ram: 23x19 cm

Petter Zennström, svensk målare född 1945.

Utrop:

600 kr

Såld:

500 kr

måndag 12 september 2022
kl 18:15:28

Petter Zennström

Läs mer om Petter Zennström