KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 17004664
nr 1700 4664
Petter Zennström
(f. 1945), Sverige
Träsnitt, Fåglar. Signerad, daterad 1976. Bildmått: 28x34 cm, yttermått inklusive ram: 44x50
Petter Zennström, svensk målare född 1945.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 maj 2025
kl 18:28:44
12/5 17:42:03