KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13524300
nr 1352 4300
Träsnitt
2 st, Oidentifierad konstnär. "Kväll & Dagen efter". Signerade, oramade lösa blad. Motivet: 20x15 ca
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 19:04:29
100 kr
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
250 kr