KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12224520

nr 1222 4520

Maja Fjaestad

(1873-1961), Sverige

Träsnitt, Maja Fjaestad (1873-1961), Sverige. Sommarblommor, signerad, bladets mått: 20x16

Utrop:

300 kr

Såld:

400 kr

måndag 10 december 2018
kl 20:57:50

Maja Fjaestad

Läs mer om Maja Fjaestad