KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12224520

nr 1222 4520

Maja Fjaestad

(1873-1961), Sverige

Träsnitt, Maja Fjaestad (1873-1961), Sverige. Sommarblommor, signerad, bladets mått: 20x16

Utrop:

300 kr

Såld:

400 kr

måndag 10 december 2018
kl 20:57:50

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Maja Fjaestad

Läs mer om Maja Fjaestad