KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14052014

nr 1405 2014

Maja Fjaestad

(1873-1961), Sverige

Träsnitt, Maja Fjaestad (1873-1961), Sverige. 35-upplaga, Signerad. Bladets mått: 20x16, yttermått inklusive ram: 32x27 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 21 juni 2021
kl 18:32:59

  • Tema
  • 21 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer

Maja Fjaestad

Läs mer om Maja Fjaestad