KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14499041
nr 1449 9041
Träsnitt
Lennart Bergander. "Sex kvinnor". Signerad, numrerad 22/60, daterad 1957. Bildmått: 33x52cm, yttermått inklusive ram: 55x73cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 februari 2022
kl 19:33:54
17/2 19:42:32
100 kr
18/2 15:10:07