KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15175051
nr 1517 5051
Kurt Ullberger
(1919-2008), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 245/360, daterad -70. Bildmått: 28x39 cm, yttermått inklusive ram: 44x57 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 januari 2023
kl 18:52:49
19/1 22:22:23
Kurt Ullberger
Läs mer om Kurt Ullberger