KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12994516
nr 1299 4516
Karl-Axel Larsson
(f. 1952), Sverige
Träsnitt, Skogsscen. Signerad, numrerad 29/200. Motivet: 39x26 cm
Karl-Axel Larsson, svensk bildkonstnär född 1952.
Utrop:
400 kr
Såld:
450 kr
måndag 6 januari 2020
kl 21:00:00
400 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)