KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15207041

nr 1520 7041

Träsnitt

2 st, Japan, 1900-tal. Bildmått: 21x14,5, yttermått inklusive ram: 34x26 ca

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 6 februari 2023
kl 20:27:29