ART / Etchings etc / Wood engraving 7908510

nr 790 8510

WOOD ENGRAVING

Japan, 19th century, 35x25, damages.

Japan, 1800-tal, 35x25

Condition: skador

SEK 500

Monday November 12 2012
at 19:46:13