KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14156500
nr 1415 6500
Träsnitt
Ikeda Zuigetsu. Signerad, Japan. Bildmått: 35x26cm, yttermått inklusive ram: 50x39cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 19:38:12
150 kr
500 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
Träsnitt
nr 1415 6500
Träsnitt
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 900 kr |
måndag 30 augusti 2021 |