KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12702378
nr 1270 2378
Gösta Bohm
(1890-1981), Sverige
Träsnitt, 3 st, Motivet: 28x20. Signerad, daterad -73 cm
Gösta Bohm, svensk målare född 1890, död 1981.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 20:20:22
23/8 22:44:52