KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12343271

nr 1234 3271

Träsnitt

Georg Erhardt. Signerad, daterad 50. Motivet: 50x40

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:43:37

11/2 02:27:11 1      Vinnande bud
11/2 12:59:01 1      Vinnande bud