KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 16516087
nr 1651 6087
Engelbert Habersberger
(1929-2006), Österrike
Träsnitt, Signerad. Bildmått: 28x44 cm, yttermått inklusive ram: 43x59 cm
Engelbert Habersberger, österrikisk målare född 1929, död 2006.
Utrop:
500 kr
måndag 21 oktober 2024
kl 20:50:35
Engelbert Habersberger
Läs mer om Engelbert Habersberger