KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12948226
nr 1294 8226
Ã…ke Holm
(1900-1980), Sverige
Träsnitt, 2 st, Signerad, numrerad 250-upplaga. Motivet: 21x18 cm
Åke Holm, född 1900, död 1980, svensk keramiker och skulptör.
Utrop:
300 kr
Såld:
800 kr
måndag 2 december 2019
kl 18:07:27
100 kr
400 kr
450 kr
600 kr
700 kr