KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14953293
nr 1495 3293
Ã…ke Holm
(1900-1980), Sverige
Träsnitt, 2 st. Signerad, numrerad 6/250, bm35x25 cm, yttermått inklusive ram: 42x32 cm
Åke Holm, född 1900, död 1980, svensk keramiker och skulptör.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 20:10:44
9/10 13:23:16
100 kr
10/10 08:24:50