KONST / Skulptur & konsthantverk / Träskulpturer 5602232
nr 560 2232
Träskulpturer
3 st, Wallgin & Johansson, höjd: 15-21
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 januari 2009
kl 18:30:00
200 kr
250 kr
300 kr