KONST / Skulptur & konsthantverk / Träskulptur 12487238

nr 1248 7238

Träskulptur

Häst, Bemålad. Längd: 29, höjd: 32 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 15 april 2019
kl 18:30:12