ART / Sculptures and works of art / Wooden sculpture 14204241
nr 1420 4241
WOODEN SCULPTURE
elk, 1957. Height: 26, wear, damages.
Älg, 1957. Höjd: 26 cm
Condition: slitage, skador
SEK 350
Monday September 27 2021
at 20:58:21
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Robot)