MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Pedal car 5795140

nr 579 5140

PEDAL CAR

40-tal, slitage.

40-tal

Condition: slitage

SEK 500

Monday April 27 2009
at 19:24:23

27/4 13:16:00 1      Vinnande bud