ART / Etchings etc / Dry points 13767003
nr 1376 7003
Sixten Haage
(1926-2021), Sverige
2 pcs. Sixten Haage (b. 1926), Sweden. Industrifasad. Signed, numrerade 2/150, dated -78. Sheet: 59x69 cm, oramade löst blad,
DRY POINTS, 2 st. Sixten Haage (f. 1926), Sverige. Industrifasad. Signerade, numrerade 2/150, daterad -78. Bladets mått: 59x69 cm, oramade löst blad
1000
SEK 600
Monday February 1 2021
at 20:01:59
100 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Robot)
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Robot)
Sixten Haage
Read more about Sixten Haage