KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Torrnålsgravyr 12994390
nr 1299 4390
Gérard Titus-Carmel
(f. 1942), Frankrike
Torrnålsgravyr, "Le noeud central". Signerad, numrerad 53/100, daterad 1975. Oramat löst blad. Bladets mått: 56x76 cm
Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
700 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 januari 2020
kl 18:24:45
5/1 15:46:27
Gérard Titus-Carmel
Läs mer om Gérard Titus-Carmel
Gérard Titus-Carmel
nr 1299 4390
Gérard Titus-Carmel
(f. 1942), Frankrike
| Utrop: | 700 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 6 januari 2020 |
| 5/1 15:46:27 | 1 | Vinnande bud |
Gérard Titus-Carmel