KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Torrnålsetsning 9111477
nr 911 1477
Lisa Andrén
(f. 1950), Sverige
Torrnålsetsning, Lisa Andrén, 'Längtan', signerad. -77, motivet: 23x17
Lisa Andrén, svensk bildkonstnär född 1950.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 september 2014
kl 19:09:28
15/9 13:53:41