MISCELLANEOUS / Textiles & Vintage / Textile 15727064
nr 1572 7064
TEXTILE
Paisley, 150x300, wear, damages.
Paisley, 150x300 cm
Condition: slitage, skador
SEK 250
Monday October 23 2023
at 18:52:52
100 kr
150 kr
200 kr