KONST / Litografier / Tempera 12735164

nr 1273 5164

Tempera

Max Larsen. "Motljus". Signerad, daterad 1962. Tempera på pannå, ca 22x50 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

200 kr

måndag 2 september 2019
kl 20:59:24