KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Teckningar + 4079382

nr 407 9382

Teckningar +

litografier , diverse lösa blad

Utrop:

300 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 22 maj 2006
kl 16:00:01

17/4 14:28:12 1      1.500 kr
18/4 14:43:29 2      Vinnande bud