KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 11687611
nr 1168 7611
Teckningar
6 st + litografi, 1800-tal, bland annat C A Dahlström " Carl XI efter slaget vid Lund", Proveniens: Greve Guiseppe Bramer de Saint Simon (död 1873), tysk ambassadör i Florens
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 mars 2018
kl 20:05:58
12/3 17:33:34